Speelrooster Afdrukken
Eerste ronde, woensdag 8 april, 12.30 uur
Boudewijn Derkx - Hein Meijer
Jochem Zweerink - Martijn Vissers
Hans Jansen - Sven Winkel
Ron Heusdens - Jeroen van den Akker
Frits Luteijn - Pim Meurs
Alexander Baljakin - Roel Boomstra
Wim van der Kooij - Kees Thijssen

Tweede ronde, donderdag 9 april, 11.00 uur
Hein Meijer - Kees Thijssen
Roel Boomstra - Wim van der Kooij
Pim Meurs - Alexander Baljakin
Jeroen van den Akker - Frits Luteijn
Sven Winkel - Ron Heusdens
Martijn Vissers - Hans Jansen
Boudewijn Derkx - Jochem Zweerink

Derde ronde, vrijdag 10 april, 9.30 uur
Jochem Zweerink - Hein Meijer
Hans Jansen - Boudewijn Derkx
Ron Heusdens - Martijn Vissers
Frits Luteijn - Sven Winkel
Alexander Baljakin - Jeroen van den Akker
Wim van der Kooij - Pim Meurs
Kees Thijssen - Roel Boomstra

Vierde ronde, vrijdag 10 april, 16.00 uur
Hein Meijer - Jeroen van den Akker
Sven Winkel - Pim Meurs
Martijn Vissers - Roel Boomstra
Boudewijn Derkx - Kees Thijssen
Jochem Zweerink - Wim van der Kooij
Hans Jansen - Alexander Baljakin
Ron Heusdens - Frits Luteijn

Vijfde ronde, zaterdag 11 april, 11.00 uur
Frits Luteijn - Hein Meijer
Alexander Baljakin - Ron Heusdens
Wim van der Kooij - Hans Jansen
Kees Thijssen - Jochem Zweerink
Roel Boomstra - Boudewijn Derkx
Pim Meurs - Martijn Vissers
Jeroen van den Akker - Sven Winkel

Zesde ronde, zondag 12 april, 11.00 uur
Hein Meijer - Sven Winkel
Martijn Vissers - Jeroen van den Akker
Boudewijn Derkx - Pim Meurs
Jochem Zweerink - Roel Boomstra
Hans Jansen - Kees Thijssen
Ron Heusdens - Wim van der Kooij
Frits Luteijn  - Alexander Baljakin

Zevende ronde, maandag 13 april, 9.30 uur
Alexander Baljakin - Hein Meijer
Wim van der Kooij - Frits Luteijn
Kees Thijssen - Ron Heusdens
Roel Boomstra - Hans Jansen
Pim Meurs - Jochem Zweerink
Jeroen van den Akker - Boudewijn Derkx
Sven Winkel - Martijn Vissers

Achtste ronde, maandag 13 april, 16.00 uur
Hein Meijer - Martijn Vissers
Boudewijn Derkx - Sven Winkel
Jochem Zweerink - Jeroen van den Akker
Hans Jansen - Pim Meurs
Ron Heusdens - Roel Boomstra
Frits Luteijn - Kees Thijssen
Alexander Baljakin - Wim van der Kooij

Negende ronde, dinsdag 14 april, 11.00 uur
Wim van der Kooij - Hein Meijer
Kees Thijssen - Alexander Baljakin
Roel Boomstra - Frits Luteijn
Pim Meurs - Ron Heusdens
Jeroen van den Akker - Hans Jansen
Sven Winkel - Jochem Zweerink
Martijn Vissers - Boudewijn Derkx

Tiende ronde, woensdag 15 april, 11.00 uur
Hein Meijer - Roel Boomstra
Pim Meurs - Kees Thijssen
Jeroen van den Akker - Wim van der Kooij
Sven Winkel - Alexander Baljakin
Martijn Vissers - Frits Luteijn
Boudewijn Derkx - Ron Heusdens
Jochem Zweerink - Hans Jansen

Elfde ronde, donderdag 16 april, 11.00 uur
Hans Jansen - Hein Meijer
Ron Heusdens - Jochem Zweerink
Frits Luteijn - Boudewijn Derkx
Alexander Baljakin - Martijn Vissers
Wim van der Kooij - Sven Winkel
Kees Thijssen - Jeroen van den Akker
Roel Boomstra - Pim Meurs

Twaalfde ronde, vrijdag 17 april, 11.00 uur
Hein Meijer - Pim Meurs
Jeroen van den Akker - Roel Boomstra
Sven Winkel - Kees Thijssen
Martijn Vissers - Wim van der Kooij
Boudewijn Derkx - Alexander Baljakin
Jochem Zweerink - Frits Luteijn
Hans Jansen - Ron Heusdens

Dertiende ronde, zaterdag 18 april, 9.30 uur
Ron Heusdens - Hein Meijer
Frits Luteijn - Hans Jansen
Alexander Baljakin - Jochem Zweerink
Wim van der Kooij - Boudewijn Derkx
Kees Thijssen - Martijn Vissers
Roel Boomstra - Sven Winkel
Pim Meurs - Jeroen van den Akker
 

Jansen Totaal Wonen

Lingewaard

KNDB

VBI

Agipa